İngilizce
FULL Deneme Sınavları Seti
#272
Deneme Sınavı

FULL Deneme Sınavları Seti

93,3333333333333% of 100
25TL 45 TL -%44
Paket Kod: #272
10 Deneme
Mevcut Deneme Sayısı : 10 Full Deneme Sınavı (80'şer soru)
Mevcut Soru Sayısı : 800 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları :  Tüm Konular Karma
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
Mevcut Deneme Sayısı : 10 Full Deneme Sınavı (80'şer soru)
Mevcut Soru Sayısı : 800 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları :  
       Tüm Konular Karma-Bu paketi alarak belirtilen Deneme Sınavı Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz deneme sınavını seçerek , çözebilir, e-kitap çıktısını alabilirsiniz.

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Çözdüğünüz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt  sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

FULL YDS  

80 SORULUK YDS sınavına eş değerdedir. “Diagnostic”, yani Tanılayıcı ve teşhis edicidir. Öğrencinin seviyesini - + % 5 oranında belirler. Hem girilecek YDS sınavına en yakın sorularla hazırlanmayı, hem de öğrencinin eksiklerini ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır.

Yorumlar
ŞE*** İ**** / 2.3.2020
80% of 100
ZE*** S**** / 6.2.2020
100% of 100
Mini ve Misi'sini aldım, memnun kaldım şimdi sıra bunda.
KE*** K**** / 2.2.2020
100% of 100
normalde hiç sevmem yorum yazmayı ama bu soruları görünce bu zamana kadar onlarca test kitabını neden 3 sayfada bıraktığımı anladım. Bu şekilde çok daha pratik ve heyecanlı oluyor.. Çözüm videolarını sabırsızlıkla beklerim.
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.