Video Ders Eğitim Paketleri

Arama
Video Ders
Video Ders içeriğinde; öğretmenlerimizin hazırlamış oldukları ilgili sınav sistemine uygun, ilgili  ders veya derslerin konu anlatım videoları yer almaktadır.

Video Dersin avantajları nedir?
-Anlatımı dinlerken odaklanma sorunu yaşamamız her zaman başımıza gelebilir.Video dersler ile tek yapmamız gereken  kaçırdığımız detayları, elimizdeki videoyu geri alarak tekrar dinlemek.
-Nerede nasıl rahat hissediyorsak orada ders dinleyebiliriz, tek ihtiyacımız olan bir elektronik cihaz.
-Üzerinden zaman geçti konuları hatırlamak istiyorum dediğimizde, her zaman erişimize açık olan video dersler hatırlatıcı görevi görecektir.
-İhtiyacımız olan bize hitap eden anlatımı alternatifler arasından seçebiliriz.

Kullanım olarak istediğiniz paketi aldıktan sonra içeriğinde belirtilen videolara erişim ve izleme hakkı elde etmiş olursunuz. İçerikteki videoları istediğiniz zaman ve istediğiniz elektronik platformlardan, dilediğiniz sayıda izleyebilirsiniz.

Video Ders paketlerinden birini aldığınızda paket içerisinde belirtilen konu anlatım videoları kişisel dijital kütüphanenize eklenecektir. Kişisel kütüphanenize edersmarket.com öğrenci panelinden erişim sağlayabilirsiniz.

Videolarda anlatılan konular paketlerin açıklamasında yer almaktadır. Belli bir pakette bir veya daha fazla sayıda ve değişik sürelerde video yer alabilir. Konu anlatım videolarına ait detayları da paketlerin açıklamasında bulabilirsiniz.

Video derslerimizdeki videolar çekim yöntemleri ve kalite bakımından farklılık gösterebilir. Bu aşamada öğrenci almak istediği paketin demosunu inceleyerek videonun ne şekilde hazırlandığını görebilir. Her pakete özel olarak hazırlanmış demolar, paketi aldığınızda erişim hakkı elde edeceğiniz materyallerin kesitlerinden oluşmaktadır. Örneğin 1 dakikalık  bir konu anlatım video demosu ile ilgili paket içerisindeki videoların belli bölümlerini izlemiş olacaksınız.

Tüm videolarımızın telif hakları saklı olup kullanım hakkı sadece tekil kullanıcılar içindir. Dağıtılması paylaşılması kesinlikle yasaktır.
Paket Arama
Sınav
Ders
Hazırlayan
Paket Adı
Fiyat Aralığı
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.