Sınav Pratikleri Eğitim Paketleri

Arama
Sınav Pratikleri
Sınav Pratikleri içeriğinde; öğretmenlerimizin hazırlamış oldukları ilgili sınav sistemine uygun, zaman veya algı kolaylaştırıcı taktiksel bilgiler bulunmaktadır.

Kullanım olarak istediğiniz paketi aldıktan sonra içeriğinde belirtilen doküman ya da videolara erişim ve izleme hakkı elde etmiş olursunuz. İçerikteki doküman videoları istediğiniz zaman ve istediğiniz elektronik platformlardan, dilediğiniz sayıda görüntüleyebilirsiniz. Dökümanların çıktılarını alabilirsiniz.

Sınav pratikleri paketleri, sınavların beklenen soru sistemlerini zaman kaybetmeksizin anlama ve çözme, kalıp soruları hızlı okuma dikkat edilmesi gereken noktalara odaklama, ezber gerektiren konularda hızlı ve akılda kalıcı ezberler yapma yolları gibi taktiksel bilgiler içermektedir. Öğrenci bu paketlerdeki bilgileri sınavlarda zaman kazanmak adına tercih edecektir.

Sınav pratikleri paketlerinden birini aldığınızda paket içerisinde belirtilen doküman ve/veya videolar kişisel dijital kütüphanenize eklenecektir. Kişisel kütüphanenize edersmarket.com öğrenci panelinden erişim sağlayabilirsiniz.

Doküman ve videolarda anlatılan konular paketlerin açıklamasında yer almaktadır. Belli bir pakette bir veya daha fazla sayıda döküman ve/veya değişik sayı sürelerde video yer alabilir. Sınav pratikleri materyallerine ait detayları da paketlerin açıklamasında bulabilirsiniz.

Sınav pratikleri paketlerindeki videolar çekim yöntemleri ve kalite bakımından farklılık gösterebilir. Bu aşamada öğrenci almak istediği paketin demosunu inceleyerek videonun ne şekilde hazırlandığını görebilir. Her pakete özel olarak hazırlanmış demolar, paketi aldığınızda erişim hakkı elde edeceğiniz materyallerin kesitlerinden oluşmaktadır. Örneğin 1 dakikalık  bir konu anlatım video demosu ile ilgili paket içerisindeki videoların belli bölümlerini izlemiş olacaksınız.Döküman demoları da belli kesitlerinden alıntılar şeklinde yer almaktadır.

Tüm doküman ve videolarımızın telif hakları saklı olup kullanım hakkı sadece tekil kullanıcılar içindir. Dağıtılması paylaşılması kesinlikle yasaktır.
Paket Arama
Sınav
Ders
Hazırlayan
Paket Adı
Fiyat Aralığı
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.