En iyi ALES kaynağı nedir, Ales kitap tavsiyesi

En iyi ALES kaynağı nedir, Ales kitap tavsiyesi

Piyasada ales sınavı için kullanabileceğiniz birçok kitap bulabilirsiniz. Üniversite hazırlık kitap ve kaynakları kadar yaygın olmasa da, ales için de faydalanabileceğiniz çeşitli çözümlü kaynakları temin etmeniz mümkündür.

ALES sınavına nasıl hazırlanmalıyım?

Ales sınavına hazırlanırken, aslında geçmişte gördüğünüz konuları tekrar etmemiz yeterli olacaktır. Birçoğumuzun da tecrübe etmiş olabileceği gibi soruları nasıl çözeceğimizi tamamen unuttuk ve hatta geçmişte bunları nasıl çözdüğümüze hayret eder hale geldik.

Konu anlatımlarına ihtiyacım var mı?

ALES sınavı geçmişte çalıştığımız sınavlardan farklı olarak, konuları sıfırdan öğrenmek yerine hızlıca hatırlama ihtiyacı ile geçebileceğimiz bir sınavdır. Gayemiz ALES sınavından işimize yarayacak bir puan almak olduğu için de konu anlatımı yerine soruları nasıl çözdüğümüzü hatırlamak işimizi görecektir.

Kaynak ve kitap tavsiyesi

edersmarket.com olarak, Ales sınavında çıkacak değişik seviyelere hitap eden kitap ve kaynakları, gururla belirtmek isteriz ki %99 sınav benzerliği gösteren içeriklerimizle değerlendirmenize sunmaktayız.

Paketlerimiz içerisinde, soru kitapları olarak yararlanabileceğiniz ve sınav pratikleri yapabileceğiniz Matematik soru havuzu, iddialı öğrenciler için karma sorular, matematik ve Türkçe ve geometri sorularını içeren deneme sınavları bulabilirsiniz.

X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.