Geometri
edersmarket.com
Tüm Konular
#134
Dinamik Soru Paketi

edersmarket.com,Tüm Konular

50TL
Paket Kod: #134
1281 Soru
Mevcut Soru Sayısı : 1281 soru 
Son Kullanım Tarihi : 01.09.2019
Ders Konuları :
Doğruda Açılar, Üçgende Açılar, Açı Kenar Bağıntıları, Dik Üçgen, Açıortay, Kenarortay, Özel Üçgenler, Üçgende Alan, Üçgende Benzerlik, Çokgenler, Dörtgenler, Dikdörtgen, Kare, Paralelkenar, Eşkenar Dörtgen, Yamuk, Deltoid, Çemberde Açı, Çemberde Uzunluk, Dairede Alan, Analitik Geometri, Katı Cisimler,

Paket Açıklama
Mevcut Soru Sayısı : 1281 soru 
Son Kullanım Tarihi : 01.09.2019
Ders Konuları :
Doğruda Açılar
Üçgende Açılar
Açı Kenar Bağıntıları
Dik Üçgen
Açıortay
Kenarortay
Özel Üçgenler
Üçgende Alan
Üçgende Benzerlik
Çokgenler
Dörtgenler
Dikdörtgen
Kare
Paralelkenar
Eşkenar Dörtgen
Yamuk
Deltoid
Çemberde Açı
Çemberde Uzunluk
Dairede Alan
Analitik Geometri
Katı Cisimler-Bu paketi alarak belirtilen Soru Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz.Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz ders konularını seçerek , belirttiğiniz soru sayısından oluşan testler oluşturabilirsiniz.Her yeni test geçmişte kullandığınız soruları kullanmayacaktır, daima yeni sorulardan testler oluşturacaksınız. 

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Oluşturduğunuz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Dilediğiniz zaman ,ilgili ders konularını seçerek bir veya birden fazla ders konusundan karma testler de oluşturabilir ve geçmişe dönük ders konularındaki bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

Demo/Örnek
Yorumlar

Bu paket hakkında henüz yorum yapılmamış.