Matematik
Denklem Çözme-2
Polinomlar
Eşitsizlikler
Fonksiyonlar
#247
Soru Paketi

Denklem Çözme-2,Polinomlar,Eşitsizlikler,Fonksiyonlar

15TL
Paket Kod: #247
754 Soru
Mevcut Soru Sayısı : 754 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
    Denklem Çözme 2 : 112 Soru
    Polinomlar: 199 Soru
    Eşitsizlikler: 173 Soru
    Fonksiyonlar : 270 Soru
Paket Açıklama
Mevcut Soru Sayısı : 754 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
    Denklem Çözme 2 : 112 Soru
    Polinomlar: 199 Soru
    Eşitsizlikler: 173 Soru
    Fonksiyonlar : 270 Soru
  

-Bu paketi alarak belirtilen Soru Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz.Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz ders konularını seçerek , belirttiğiniz soru sayısından oluşan testler oluşturabilirsiniz.Her yeni test geçmişte kullandığınız soruları kullanmayacaktır, daima yeni sorulardan testler oluşturacaksınız. 

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Oluşturduğunuz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Dilediğiniz zaman ,ilgili ders konularını seçerek bir veya birden fazla ders konusundan karma testler de oluşturabilir ve geçmişe dönük ders konularındaki bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

Tüm AYT soru paketimin parçalı hali, ihtiyacınız dahilinde parçalı paket olarak bölündü.


Sınav sistemine tam uygun olarak hazırladığım , ÖSYM’nin sorularını tutturan Özgür hoca soruları.

Demo/Örnek
Yorumlar

Bu paket hakkında henüz yorum yapılmamış.

DERSLER
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.