Matematik
Demo Paketi
11 Konu
#252
Soru Paketi

Demo Paketi,11 Konu

ÜCRETSİZ
Paket Kod: #252
22 Soru
Ücretsiz Tanıtım Paketidir.
Mevcut Soru Sayısı : 22 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
    Denklem Çözme 2, Polinomlar, Eşitsizlikler, Fonksiyonlar, Karmaşık Sayılar, Logaritma, Aritmetik Geometrik Diziler, Permutasyon, Kombinasyon, Olasılık, Trigonometri
Paket Açıklama
Ücretsiz Tanıtım Paketidir.
Mevcut Soru Sayısı : 22 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
    Denklem Çözme 2 : 2 Soru
    Polinomlar: 2 Soru
    Eşitsizlikler: 2 Soru
    Fonksiyonlar : 2 Soru
    Karmaşık Sayılar : 2 Soru
    Logaritma: 2 Soru
    Aritmetik Geometrik Diziler: 2 Soru
    Permutasyon : 2 Soru
    Kombinasyon: 2 Soru
    Olasılık: 2 Soru
    Trigonometri : 2 Soru

  

-Bu paketi alarak belirtilen Soru Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz.Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz ders konularını seçerek , belirttiğiniz soru sayısından oluşan testler oluşturabilirsiniz.Her yeni test geçmişte kullandığınız soruları kullanmayacaktır, daima yeni sorulardan testler oluşturacaksınız. 

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Oluşturduğunuz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Dilediğiniz zaman ,ilgili ders konularını seçerek bir veya birden fazla ders konusundan karma testler de oluşturabilir ve geçmişe dönük ders konularındaki bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

Çıkarılan konulara göre güncellendi.

11 farklı konudan oluşan toplam 2186 soruluk dev bir soru bankası demosu. 

Sınav sistemine tam uygun olarak hazırladığım , ÖSYM’nin sorularını tutturan Özgür hoca soruları.

DERSLER
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.