Matematik
Matematik
Deneme Sınavı
#259
Deneme Sınavı

Matematik,Deneme Sınavı

100% of 100
20TL
Paket Kod: #259
10 Deneme
Mevcut Deneme Sayısı : 10 Deneme Sınavı (50'şer soru)
Mevcut Soru Sayısı : 500 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
    Tüm Konular KarmaPaket Açıklama
Mevcut Deneme Sayısı : 10 Deneme Sınavı (50'şer soru)
Mevcut Soru Sayısı : 500 soru 
Kullanım Süresi 1 Yıldır.
Ders Konuları : 
    Tüm Konular Karma-Bu paketi alarak belirtilen Deneme Sınavı Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz deneme sınavını seçerek , çözebilir, e-kitap çıktısını alabilirsiniz.

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Çözdüğünüz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 


-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

GERÇEĞİNE EN YAKIN ALES DENEMELERİ, %99 ÖSYM TARZINDA

Sevgili öğrenciler, ALES'e girecek tüm adaylar.. Sizlere şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim: Bu 10 adet ALES denemesi tamamen ÖSYM formatındadır. Neredeyse %99 benzerlik taşımaktadır. 

ÜCRETSİZ DENEME İMKANI


Daha önce ALES'e girmiş biri bu denemeleri çözmeye başlayınca kendini gerçekten ALES'teymiş gibi hissedecektir, bunu size garanti ederim. İşte sırf bu yüzden 1 adet demo deneme sınavını ücretsiz inceleme ve çözme imkanı sunuyorum. 

GERÇEK SINAVDAYMIŞ GİBİ


10 adet deneme sınavının tümü ÖSYM'nin yaptığı sınavlarda çıkan sorularla ikiz olacak niteliktedir.  Hatta soruların soruluş sırası bile gerçeği ile tamamen birebir ve aynıdır.

Yorumlar
ME*** Y**** / 8.4.2019
100% of 100
Size en iyi puanı verdim çünkü sorular gerçekten oldukça gerçekçi. Son iki Ales sınavına girdiğim için soru tarzını iyi biliyorum. Özgür hoca çok iyi iş çıkarmış hatta daha iyisi olduğunu da sanmıyorum. Fakat söylemeden edemeyecem. Tek ama önemli olumsuz bir şey var. Allah aşkına soruların çözümleri niye yok ki keşke olsaydı. Gerçi ben bunu bilerek paketi aldım ama yine de bence çok iyi olurdu. Çözemediğim ya da yanlış yaptığım soruları artık sora sora birilerine bi şekilde öğrenecem.