Türkçe
YKS - TYT Türkçe Hazırlık
Çözümlü Deneme Sınavları Seti
#329
Deneme Sınavı
Soru Çözüm

YKS - TYT Türkçe Hazırlık,Çözümlü Deneme Sınavları Seti

34TL 56 TL -%39
Paket Kod: #329
5 Full Deneme
10 Mini Deneme
330 Video
*Tüm Sorular Video Çözümlüdür.
Mevcut Deneme Sayısı :  15 Deneme Sınavı (330 Soru)
                                            5 Tam Deneme Sınavı (40'ar soru)
                                            10 Dil bilgisi Deneme Sınavı (13'er soru)
Mevcut Video Sayısı : 330 video
Ders Konuları :   Tüm Konular Karma, Dil Bilgisi
Nasıl Kullanılır?
Paket Açıklama
*Tüm Sorular Video Çözümlüdür.
Mevcut Deneme Sayısı :  15 Deneme Sınavı (330 Soru)
                                            5 Tam Deneme Sınavı (40'ar soru)
                                            10 Dil bilgisi Deneme Sınavı (13'er soru)
Mevcut Video Sayısı : 330 video

Ders Konuları :   Tüm Konular Karma 
                       Dil Bilgisi

-Bu paketi alarak belirtilen Deneme Sınavı Paketine ait tüm konuların sorularına erişim hakkı elde etmiş olursunuz. Paketinizdeki soruları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

-İstediğiniz deneme sınavını seçerek , çözebilir, e-kitap çıktısını alabilirsiniz.

-İsterseniz testi bilgisayar,tablet yada cep telefonunuzdan çözebilir, dilerseniz de çıktı alıp kağıt üzerinde çözebilirsiniz. 

-Testi dijital cihaz üzerinden çözerek cevap şıklarını işaretleyip testi bitirdiğinizde başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Testi çıktı alarak çözdüyseniz tek adımda cevap şıklarını işaretleyip başarı oranınızı ve yanlış cevapladığınız soruları doğru cevap şıkları ile birlikte inceleyebilirsiniz. 

-Çözdüğünüz testler sistemimizde saklanacaktır, her zaman geçmiş testlerinizi inceleyebilir,cevap anahtarı girebilir ve çıktı alabilirsiniz. 

-Bu paketteki tüm soruların kullanımı yalnızca tekil kullanıcılar içindir. Herhangi bir şekilde paylaşımı ya da çoklu kullanımı yasaktır. Bu paketteki her bir sorunun yayın, satış vb. tüm hakları edersmarket.com'a aittir. Paketteki sorular, edersmarket.com'dan önceden izni alınmaksızın elektronik, mekanik ya da herhangi bir kayıt sistemiyle çoğaltılamaz, paylaşılamaz. Bu durumu ihlal edenler hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince tarafımızca suç duyurusu yapılacaktır.
Öğretmen Notu

Zekiye AKbulut;

Bildiğiniz gibi TYT sınavı Türkçe soruları ÖSYM tarafından uzun paragraf  soruları ağırlıklı oldu ve 2020 için de aynı şekilde bekleniyor. Tam sınav muadili özgün paragraf soruları. 


Celal Hoca:
Bu deneme setinde sınavda karşınıza çıkabilecek tüm dil bilgisi soruları bulunmaktadır. Sorular biraz zor olmakla birlikte sınav sisteminde öğrenciyi ter köşeye yatıracak bütün bilgileri sorguluyor. Haliyle bu da denemeyi biraz zor bir hale getiriyor. Ama bu denemeleri çözüp iyice özümsedikten sonra sınavda sorulan dil bilgisi sorularının hepsini yapmanız sizin için çocuk oyuncağı olacaktır.

Yorumlar
SE*** B**** / 2.3.2020
100% of 100
beğendin, tavsiye ederim.
Bİ*** A**** / 24.2.2020
100% of 100
Çözüm videolarını bekliyorum, umarım en yakın zamanda yüklenir. Sanırım çözüm videolarıyla birlikte başka kaynağa ihtiyacım kalmayacak.
İR*** İ**** / 17.2.2020
100% of 100
Soruların özen ve dikkatle hazırlanmış olduğu ve usta kalemlerden çıktığı belli. Diğer derslerden de burada hazırlanmayı tercih edeceğim gibi görünüyor.
DE*** T**** / 11.2.2020
80% of 100
BE*** Y**** / 6.2.2020
100% of 100
sorular gerçekçi ve sınava yönelik. Beğendim.
X
edersmarket.com'u kullanarakÇerez Politikamızıkabul etmiş sayılırsınız.